Velmi nás těší milá slova našich kolegů ze státní správy, partnerů i ohlasy z veřejného prostoru a od návštěvníků našeho portálu, které svědčí o tom, že obsah BusinessInfo je kvalitní a děláme svoji práci dobře.


Reference Jihočeské Univerzity (BI.cz implementovalo online nástroj Kalkulačka kurzového rizika) 

CzechTrade je pro mne příkladem moderní a flexibilní státní správy, která pomáhá českým podnikatelům při jejich exportních činnostech. Pokud se my akademici chceme na této úspěšné misi podílet, je třeba naše zjištění a poznatky kvalitně převádět do praxe, což je disciplína velmi odlišná od samotného výzkumu. V paní Slunéčkové, paní Dostálové, slečně Komárkové, panu Chlumeckém a řadě dalších jsme v tomto našli opravdové profíky, kteří nám vždy poskytnou kvalitní zpětnou vazbu včetně nových námětů. Navíc bezvadně zvládají PR i komunikaci s účastníky seminářů. Bez nich by naše práce byla jen modelem na papíře. Díky za vše. 
Ing. Martina Krásnická, Ph.D.,LL.M 
Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity 

Martina Krásnická, Ph.D. 
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích 


 Líbí se mi nový a přehlednější design BusinessInfa. Za 20 let svého působení si podle mě vydobyl renomé informacemi nabitého portálu. Oceňuji jeho kvalitní obsah, hlavně návodné články a novinky ze světa daní a podnikání. Pokud hledám nějakou zajímavost, často se na ten který článek dostanu přes Google vyhledávání – web je velmi dobře zaindexován. V poslední době sleduji zajímavý výběr aktualit z BusinessInfa hlavně na sociálních sítích. Portál jde s dobou, má kvalitní redakci a celkově odvádí mimořádně kvalitní práci. 

Miroslav Buchta
jednatel společnosti Influencer.cz


Jsem přesvědčen, že Portál BusinessInfo.cz se v posledních 20 letech stál nedílnou součástí českého podnikatelského prostředí. Pravidelně nabízí aktuální a strukturované informace, a proto je mezi podnikateli oblíben. Na ministerstvu se zabývám snižováním podnikatelské byrokracie a mohu slíbit, že neusneme na vavřínech a budeme dále s kolegy s Agentury CzechTrade vylepšovat služby tak, aby i do budoucna plnil roli hlavního portálu pro podnikatele.  

Ing. Pavel Vinkler, Ph.D 

zástupce náměstkyně ministra 

ředitel odboru podnikatelského prostředí 

a obchodního podnikání